FİLTRE

Fiyat Aralığı

Değerlendirme Puanı

Eğlence Hizmetleri

Ücretli Aktiviteler

Balayı Çiftlerine Özel

Tesis Özellikleri

Tesis Teması

Tesis Konsepti

Tesis Tipi

Ağa Konağı Hotel, Mardin'in tarihi ve doğal güzelliklerini yaşatan, samimi ve sıcak bir konaklama deneyimi sunarak farklı bir deneyim fırsatı yaratmaktadır.

Artuklu, Mardin
Değerlendirilmemiş 0 yorum
0/10
₺1.800 'den başlayan fiyatlarla

Darius Konağı, Mardin şehrinin merkezinde görkemli ve modern mimarisiyle, Mezopotamya ovasının muhteşem manzarası içinde tatil imkanı sunmaktadır.

Artuklu, Mardin
Değerlendirilmemiş 0 yorum
0/10
₺5.000 'den başlayan fiyatlarla

Old City Kasım Tuğmaner Konağı, Mezopotamya Ovası manzarasına sahip Mardin tarihi şehirde tarihi çarşılara sadece 5-10 dakika yürüme mesafesindedir. 

Artuklu, Mardin
Değerlendirilmemiş 0 yorum
0/10
₺1.500 'den başlayan fiyatlarla

Mardin Osmanlı Konağı, doğal taş duvarlarla dekore edilmiş odalarında klima, TV, minibar ve özel banyo olanakları ile tesis, sahip olduğu nostaljik atmosferin yanı sıra sunduğu modern olanaklarla da misafirlerinin konforlu bir konaklama deneyimi geçirmesini sağlıyor.

Artuklu, Mardin
Orta Seviye 3 yorum
6.6/10
₺2.800 'den başlayan fiyatlarla
3 yorum

Mardin’in geleneksel mimarisine uygun göz alıcı bir yapıda hizmet veren Merdin Butik OtelMardin Kalesi’ne ve Mezopotamya manzarasına hakim manzarasıyla öne çıkıyor.

Artuklu, Mardin
İyi 2 yorum
8/10
₺1.950 'den başlayan fiyatlarla
2 yorum

Maristan Tarihi Konak 700 yıllık tarihi ve eşsiz mimarisiyle Mezopotamya ovası eşliğinde siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. otelimiz 3 katlı ve 7 odadan oluşan ve mezopotamya ovası manzaralı 3 teraslı bir tarihi konaktır.

Artuklu, Mardin
Fevkalade 2 yorum
9/10
₺2.250 'den başlayan fiyatlarla
2 yorum

Old City MardinMardin’de merkezi bir noktada bulunmaktadır. Ayrıca Mardin Otogarı'na 2.5 km uzaklıkta, Mardin Havaalanı'na ise 6,5 km mesafede bulunuyor.

Artuklu, Mardin
İyi 3 yorum
8.6/10
₺1.800 'den başlayan fiyatlarla
3 yorum

Tesis medeniyetlerin beşiği Mezopotamya'ya hakim Mardin'e uzun süre hükmetmiş Artuklulardan kalma bir konukseverlik anıtıdır. Kervansaraylar uzun ve yorucu yolculuklara çıkan kervanlara rahat ve güvenli geceleme imkanı sağlardı. 800 yıllık Artuklu Kervansarayı mimari yapısı restore edilerek ve yüksek konfor teknolojileriyle donatılarak eski konukseverliğini günümüze taşımaktadır.

Artuklu, Mardin
İyi 3 yorum
8/10
₺1.750 'den başlayan fiyatlarla
3 yorum

Anadolunun otantik kentlerinden Mardin’de asırların ihtişamını yaşatan Maridin Otel ‘’ Deniz’siz Tatil olmaz’’ diyenleri şaşırtacak güzellikte bir Butik Otel.

Mardin Merkez, Mardin
İyi 1 yorum
8/10
₺2.350 'den başlayan fiyatlarla
1 yorum